Postitus meestele: Suur roolikelguvõrdlus!

 

Astud  udusel neljapäeva õhtul sisse Bauhausi peauksest, sest kopa on ette visanud sinu naise(mitte nõudepesija) ülepäevane vingumine vannitoa peegli pärast, mis teeb ta liiga paksuks. Otsus tuli sul raske südamega, sest sa tead, et viga pole tegelikult peeglis. Aga ehk saab rahu.

Tõstatad pea, ning silme ees on poetäis sarnaste muredega mehi. Suure vuntsi ja õllekõhuga Jaanus, kelle nime sa poest välja kõndides rekka esiklaasil tuvastasid, ostab punastades täiskasvanute istmekõrgendusi. Tema kõrval seisev matsakas naine uurib Jaanuselt kas on ikka piisavalt, tema iste on jube sisse istutud. Jaanus tahaks talle röökida, et ta need istmekõrgendused endale ise sisse istuks.

Kogu selle komejandi vältel avastad, et oled jõudnud täiesti valesse sektsiooni. Paar sammu veel ja järsku tunned läbi keha jooksvat soojuskiirt. Sinu ees on need, mida sa alati tahtnud oled, aga väiksena ei saanud endale lubada ja elu edasi libisedes meelest kadus. Need on roolikelgud STIGA Black Line ja Snowracer GT.

Kumba osta? Kust uurida kumb on võikam pill? Enam pole vaja kaugele vaadata, sest teen teie elu kergemaks ja võrdlen detailselt mõlemat.

SNOWRACER GT

kelgud-2-of-11

Kelk nagu tank. Pole lumehunnikut millest see pahapoiss läbi ei läheks. Esimese klassi raami ja esivedrustusega varustatud roolikelgul on ergonoomilised suusad ja iste, millele võiks istuma panna ka Baruto. Ideaalis saaks istme ehitada ümber panipaigaks, kus hoida oma väärtuslikke ürdieliksiire külmemate õhtute jaoks. Ruumi oleks ka keskmisest väiksemale subwooferile.

 

kelgud-3-of-11

Oma olemuselt on Snowracer jõuline ja konkreetne. Suurema hoo juures kaotab esisuusk puute maapinnaga, hoides sind hõljumas lumepinnal. Katamaraani stiilis. Arvestades seda, et tegu on ühekäigulise gravitatsioonil töötava roolikelguga, on lõppkiirus hämmastavapanev.

 

kelgud-6-of-11

Ergonoomiline kuid mugav rool on põhimõtteliselt lõigatud pooleks. Venezuela kondoomide hinnatõus mõjutas ka ülemaailmset plastiku hinda, mistõttu disainerid olid sunnitud tagasi tõmbama rooli puutepinna arvelt. Less is more aga ütleb üks minusugune hipi ja on selle üle väga õnnelik. Vähem rooli, vähem tuuletakistust või kuidas.

 

STIGA BLACK LINE

kelgud-4-of-11

Selle kelguga on võimalik naisi saada. Erakordselt madal S-klassi raam annab Musta Liini esindajale seksika välimuse. Iga liigutus, mis selle kelgu valmimise juures tehtud on, on silmas peetud kiirust. Madaldatud iste võtab küll panipaiga võimaluse ära, kuid annab juurde võimaluse oma tibiga kihutada läbi kõige järsemate kurvide alajuhitavust kartmata. Nullist sajani kiirendab sama kiiresti kui kaua kestab üks keskealine mees voodis, ehk kas tõesti juba? Aga just keskeakriisis vaevlevatele see pill ongi mõeldud.

 

kelgud-5-of-11

Tagant pikenevad suusad tagavad maksimaalse liu ning kontakti maapinnaga. Ainuke asi mis sellel relval puudu on, on esiamort. Kuid jällegi on mõeldud kaalu peale mis omakorda on suhtes kiirusega. Kui sa selle relva ostad, on sinulgi võimalik suhtesse astuda.

 

kelgud-7-of-11

Rool on ühele isasele kelgule omane. Võimalik on valida kahe erineva rooli vahel, kas standard plastik või 5000se liivapaberi imitatsiooniga, et saaks kätelt kulutada isasest tööst tekkinud paksu naha. Igatahes hoiab see rõngas sind kindlal trajektooril ja selles pole küsimustki. Tahaks või kohe katsuda.

 

KOKKUVÕTE:

Igale maitsele oma liug. Oled sa kiirusearmastaja või on sul mäe otsast vaja alla vedada oma terve perekond, lahendused on sinu ees. Võin kinnitada, et mõlemad on korralikud tööloomad ja täidavad oma eesmärki. Stiga oma kiiruse ja GT oma jõulisusega. Kui oleks võimalus, siis valiksin mõlemad.

kelgud-8-of-11

 

Lemmikuks valin aga SNOWRACER GT. Kindlamana pole ma ennast ühegi kelgu peal tundnud ja hindan jõulisust kiirusele. Selle kelguga juba mäe otsa ei jää.

kelgud-11-of-11

One thought on “Postitus meestele: Suur roolikelguvõrdlus!

  1. Vaese kunstnikuna saan nüüd lubada Stiga Black Line S-klassi ilma, et peaksin liisingu peale mõtlema. Minu poissmehe aastad on nüüd möödas, hoidke tutt ja tuulelohe Soome naised, madallendur niidab kõigil jalad alt s.t. võtab jalust nõrgaks. Tänan valgustamise eest Kapa!!!

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s